Organizacja „Dnia Bożonarodzeniowych Życzeń” - 20 grudnia 2013 r., piątek
Wpisany przez Administrator   


„Dzień Bożonarodzeniowych Życzeń” wprowadza społeczność szkolną w przedświąteczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014. Swoim charakterem nawiązuje do kultywowania polskiej i chrześcijańskiej tradycji, stanowi ważny element pracy wychowawczej szkoły.

Poniżej szczegółowa organizacja pracy:

1. 800 – 1135 Realizacja czterech kolejnych lekcji zgodnie z tygodniowym planem.

2. 1035 - 1050 „Drugie śniadanie jest super!” - zespoły uczniowskie przedstawią propozycje menu drugiego śniadania w ramach realizacji programu „Trzymaj formę” upowszechniającego zdrowy styl życia (długa przerwa, aula szkoły).

3. 1145 – 1230 „Dzielimy się radością wzajemnego obdarowywania” - spotkania z wychowawcami i asystentami w salach lekcyjnych (realizacja założeń planów wychowawczych).

4. 1240– 1250 Przygotowanie do wspólnego świętowania i przeżyć związanych ze świętami.

1300 – 1400 Udział społeczności szkolnej w przedstawieniu „Jasełka na wesoło”. Podsumowanie konkursów: „Akcja bombka”, „Najciekawsza aranżacja świąteczna klasy” oraz wręczenie nagród. Życzenia świąteczne (sala gimnastyczna).

Zapraszamy również rodziców, absolwentów i przyjaciół szkoły do wspólnego świętowania.

Zajęcia dla uczniów nie uczęszczających na religię rzymskokatolicką zostaną przeprowadzone w czytelni biblioteki szkolnej (od 5. godziny lekcyjnej).

Świąteczny charakter „Dnia Bożonarodzeniowych Życzeń” podkreślamy uroczystym strojem.

Anna Dorota Siemiatycka – dyrektor