Komunikat dotyczący publicznej prezentacji projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2013/2014
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 czerwca 2014 23:41

Informuję, że w dniu 24 czerwca 2014 r. (wtorek) w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku podczas przerw międzylekcyjnych odbędzie się publiczna prezentacja projektów edukacyjnych pn. „Festiwal projektów edukacyjnych 2014, mająca charakter tzw. targów (wystawy, plakaty, prezentacje i stoiska przedstawiające proces oraz efekty pracy nad projektami wystawione przez zespoły projektowe).

 

Podczas festiwalu, na przerwach międzylekcyjnych, uczniowie klasy II zaprezentują rezultaty swojej pracy młodszym kolegom i koleżankom z klasy I, a wytwory ich działań zostaną ocenione w „Plebiscycie na najciekawszy projekt edukacyjny 2014”.