KOMUNIKAT w związku z organizacją Inauguracji Roku Szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku dnia 4 września 2017 r.
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 31 sierpnia 2017 19:55

1. Uczniów klas gimnazjalnych zapraszamy na spotkania z wychowawcami o godz. 9.00 w salach lekcyjnych. Ze względów organizacyjnych przedstawiciele samorządu uczniowskiego, uczniowie oddziału IIIF i IIIB oraz 5-cio osobowe delegacje z poszczególnych klas gimnazjalnych od godz. 11.00 będą uczestniczyły w uroczystej gminnej inauguracji w sali gimnastycznej (szczegóły przekażą wcześniej wychowawcy).

2. Uczniów klas I, IV, VII zapraszamy na spotkania z wychowawcami o godz. 10.15 w salach lekcyjnych, po czym wszyscy uczniowie klas I, IV, VII i dzieci oddziałów przedszkolnych o godz. 10.40 udadzą się do sali gimnastycznej na obchody Gminnej Inauguracji Roku Szkolnego 2017/2018.

3. Podczas uroczystej inauguracji nastąpi:

- w części oficjalnej akt ślubowania uczniów klas I,

- program artystyczny w wykonaniu uczniów klas I, dzieci z oddziału przedszkolnego i młodzieży gimnazjalnej,

- zakończy się spacerem uczniów po szkole wraz z zaproszonymi gośćmi.

Proszę o punktualne przybycie. W tym dniu wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

im. Mikołaja Kopernika w Olecku

mgr Barbara Taraszkiewicz