Inauguracja „czwartków la”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 września 2018 00:00

20 września 2018 r. na stadionie MOSiR w Olecku, po raz pierwszy do rywalizacji w konkurencjach lekkoatletycznych stanęli uczniowie szkół podstawowych do lat 12-tu . Celem imprezy jest wybieranie najlepszych sportowców w kraju.

Uczestnikom zalicza się 5 najlepszych startów w każdej konkurencji. Trzech najlepszych bierze udział w finale ogólnopolskim. Są to biegi 60m, 300m i 600 m dz./1000m chł. i skok w dal, wzwyż i rzut piłeczką palantową). Nasi uczniowie to przede wszystkim kl. V, jednak nie zabrakło chętnych z klas IV-tych oraz uczennicy z kl. VII, której rok urodzenia pozwala na start w tej imprezie. Było bardzo dobrze, jak na pierwszy raz. Parę osób zdobyło medale. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do dalszej rywalizacji.

Opiekun B. Kozłowska

Zmieniony: niedziela, 30 września 2018 20:05