Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 30 września 2018 19:04

We czwartek 27 września 2018 r. na obiektach sportowych MOSiR, rozegrano sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny dziewcząt i chłopców kl. IV, V- tych oraz kl. VII, VIII i III gimnazjalnych. W znakomitych warunkach pogodowych drużyny wszystkich szkół miejskich rywalizowały na tym samym dystansie ok. 640 m. Nie obyło się bez paniki, lęku i tremy, jak to przy rywalizacji sportowej bywa. Po słowach otuchy i mobilizacji wszyscy zrealizowali zadanie i wspierali biegnących - głośno dopingując. Uczennice kl. V zajęły IV- te msc. Uczniowie kl. IV i V- III msc. Drużynom „ starszaków” poszło lepiej – chłopcy zajęli II msc. natomiast dziewczęta zdobyły PUCHAR, wygrywając swoją konkurencję. Po zakończeniu biegów, klasy IV i V-te startowały w konkurencjach technicznych w kolejnym „czwartku lekkoatletycznym”. Wyniki podane będą po zakończeniu I- ej edycji. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów J.

Opiekun B. Kozłowska