VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w „Dwójce” PDF Drukuj Email
środa, 03 października 2018 21:16

28 września wzięliśmy udział w światowej akcji promującej znajomość tabliczki mnożenia. Główne motto imprezy brzmiało: „Młodzi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

Jako Asystenci koordynatora wystąpili uczniowie klasy IVb: Amelka Bernecka, Amelka Cybulska, Alex Dragun, Wojtek Herman, Miłosz Michaluk, Sandra Syperowicz, Julka Szymulewska i Marcel Taraszkiewicz. Wraz ze starszymi kolegami i koleżankami z klasy IIIa gim. tworzyli oni komisje, które przeprowadziły „egzaminy” ze znajomości tabliczki mnożenia w klasach IV i V SP oraz III gim., a także sprawdziły wiedzę dorosłych: pracowników szkoły, przybyłych rodziców i innych gości odwiedzających nas w tym dniu.

Natomiast Egzaminatorami, którzy ocenili poziom nasze wiedzy oraz nagrodzili zwycięzców byli uczniowie klasy IIIa: Emilia Antonowicz, Joanna Jankowska, Gabriela Narkiewicz i Piotr Złotnik oraz ich młodsi koledzy z klasy IVb: Marek Skrocki, Jakub Kowalczyk i Sebastian Girtler.

Zwycięzcy otrzymali Certyfikaty i Odznaki przyznające tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz słodycze.

Młodzi organizatorzy dziękują wszystkim dorosłym uczestnikom ŚDTM za udział w „egzaminie” i wspólną dobrą zabawę.

Dziękuję uczniom za wzorowe pełnienie funkcji Asystenta i Egzaminatora, ich duże zaangażowanie i sprawne przeprowadzenie tej światowej imprezy na terenie naszej szkoły.

Koordyna

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w „Dwójce”