Sprawozdanie z akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
piątek, 12 października 2018 15:26

12 października o godzinie 10:00 uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły zgromadzili się na sali gimnastycznej. Uroczystość jak zwykle zaczęła się od ceremoniału, czyli wprowadzenia sztandaru, odśpiewania hymnu narodowego i hymnu szkoły. Następnie p. dyrektor Barbara Taraszkiewicz w krótkim przemówieniu złożyła wszystkim pracownikom szkoły życzenia i podziękowania za całoroczną pracę. Serdeczne życzenia przekazała także przewodnicząca Rady Rodziców. Uczniowie prowadzący uroczystość przypomnieli historię utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Po tej prezentacji nastąpiło uroczyste wręczenie nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi nagród dyrektora szkoły. Po wspólnym zdjęciu nagrodzonych i wyprowadzeniu sztandaru rozpoczęła się część artystyczna. Dzień Nauczyciela wierszem i piosenką uczcili uczniowie oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych i drugich o raz klas starszych. Po zakończeniu akademii wszyscy wrócili do swoich obowiązków.

Scenariusz uroczystości przygotowała p. Renata Kołdys, oprawę muzyczną p. Katarzyna Kozłowska,o nagłośnienie zadbał p. Tomasz Borowski, o dekorację p. Bogumiła Bajbak. Wystąpienia najmłodszych uczniów zostały przygotowane przez nauczycieli przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej.

                                                                           Elżbieta Josiewicz

Zmieniony: niedziela, 21 października 2018 22:24