Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 października 2018 22:32

11 października 2018r. w hali Lega rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców rocznik 2003-2005. Wzięły w nich udział trzy szkoły z Olecka: SP 1, SP 2 i SP 3. Rywalizacja była zacięta szczególnie o II miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Prym wiodła SP 3 i nie dała nikomu szans na wygraną. Ostatecznie po rozgrywkach systemem „każdy z każdym” nasze dziewczęta uplasowały się na III miejscu,    a chłopcy wywalczyli II miejsce. Emocje towarzyszyły wszystkim zawodnikom i trenerom jeszcze długo po zakończonych rozgrywkach. Zawodnikom gratulujemy i życzymy wygranych w innych dyscyplinach.

Opiekun: Alina Kalinowska

11 października 2018r. w hali Lega rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców rocznik 2003-2005. Wzięły w nich udział trzy szkoły z Olecka: SP 1, SP 2 i SP 3. Rywalizacja była zacięta szczególnie o II miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Prym wiodła SP 3 i nie dała nikomu szans na wygraną. Ostatecznie po rozgrywkach systemem „każdy z każdym” nasze dziewczęta uplasowały się na III miejscu,    a chłopcy wywalczyli II miejsce. Emocje towarzyszyły wszystkim zawodnikom i trenerom jeszcze długo po zakończonych rozgrywkach. Zawodnikom gratulujemy i życzymy wygranych w innych dyscyplinach.

 

Opiekun: Alina Kalinowska