Wycieczka rowerowa z ogniskiem
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 października 2018 20:30

Dnia 16 października 2018r. klasa 5a wybrała się na wycieczkę rowerową. Zorganizowaliśmy ją aby sprawdzić w praktyce, jak uczniowie znają przepisy ruchu drogowego, o których mówiliśmy tydzień wcześniej. Wszyscy zdali ten „mini-egzamin” na piątkę. Po drodze podziwialiśmy walory krajobrazowe naszego miasta.

Celem naszej trasy była plaża miejska „Szyjka”. Dzięki pomocy rodziców mogliśmy zjeść drugie śniadanie na gorąco - piekliśmy kiełbaski przy przygotowanym przez nich ognisku. Korzystając z obecności pani Beaty Kozłowskiej (nauczyciel wychowania fizycznego) rozegraliśmy mecze piłki nożnej i siatkówki plażowej. Znaleźliśmy też czas na zabawy na nowo powstałym tam placu zabaw, które posłużyły zwiększeniu integracji naszego zespołu klasowego.

Polecamy taką formę realizacji zajęć lekcyjnych każdej klasie.

Wychowawca klasy 5a – Małgorzata Żabicka-Bojar

Zmieniony: czwartek, 08 listopada 2018 20:33