Złoto i brąz dla pływaków! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 października 2018 22:32

W dniu 25.10.2018r. na basenie w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Cieszy nas fakt, iż mimo wielu przeciwności skompletowaliśmy odpowiednie drużyny i mogliśmy wystartować. Naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów      w czterech kategoriach: dziewcząt, chłopców i z podziałem na roczniki.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta z rocznika 2003-2005 cieszyli się ze zdobytego I miejsca drużynowo. Najmłodsi 2006-2009 byli zadowoleni ze swoich występów i zdobytego III miejsca drużynowo.

Warto podkreślić, iż w trakcie zawodów rozegrano również sztafety oraz konkurencje indywidualne stylem motylkowym, klasycznym, dowolnym i grzbietowym Wielu naszych zawodników odniosło indywidualne sukcesy i znaleźli się na przysłowiowym pudle. Otrzymaliśmy puchary i dyplomy. Gratulujemy!

Opiekun – Alina Kalinowska