100 osób biega 100m w 100-ą rocznicę Odzyskania Niepodległości przez POLSKĘ. PDF Drukuj Email
piątek, 09 listopada 2018 23:15

Ostatnim akordem obchodów Święta Niepodległości w Naszej Szkole 9 listopada 2018r. było wyzwanie dla całej społeczności. Około godz. 11.45 uczniowie wszystkich klas wraz z Dyrekcją i nauczycielami udali się wielkim pochodem na stadion MOSiR w Olecku, aby na sportowo uczcić 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie wszystkich oddziałów od „0” do III gimnazjalnej, mimo zamglonej pogody, z uśmiechem na twarzy i z flagami państwowymi o różnych wielkościach przemaszerowali na stadion, aby tam pokonać odcinek stumetrowy dowolnym tempem. Otwarcia biegu dokonała p. Dyrektor wraz z p. Wicedyrektorem, który razem z najmłodszymi ruszył do biegu. Za nimi pobiegły dzieci należące do SKS-u - pomysłodawcy imprezy. Następnie kolejni uczniowie, również nauczyciele podjęli wyzwanie i wspomagali swoich wychowanków w zmaganiach sportowych. Po zakończeniu biegu, w radosnych nastrojach, ze śpiewem na ustach, dumni ze spełnionego zadania wobec Ojczyzny wszyscy wróciliśmy do szkoły. Tylko tyle albo Aż tyle dla Naszej Kochanej Ojczyzny. A przy tym wielka integracja społeczności szkolnej J.

Koordynator- Beata Kozłowska

Zmieniony: środa, 14 listopada 2018 23:50