Mistrzostwa Województwa we Wspinaczce Ściankowej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 16 grudnia 2018 01:00

   

   

W poniedziałek 17 grudnia 2018 r. na Hali „Lega” w Olecku, odbyły się Mistrzostwa Województwa WM SZS we Wspinaczce Ściankowej. Do rywalizacji stanęli uczniowie kl. I-IV, V-VIII szkół podstawowych oraz klasy III gimnazjalne.

Zawodnicy musieli przejść eliminacje i Ci, którzy zostali zakwalifikowani przystąpili do zawodów. Konkurencja polegała na dwukrotnym pokonaniu toru na ściance (młodsi łatwiejszą, starsi trudniejszą trasę). W ogólnej klasyfikacji brano pod uwagę łączny czas obu wejść. WIELKĄ niespodziankę sprawili nam nasi uczniowie, którzy wywalczyli dwa II miejsca J pokonując starszych kolegów. Brawo Alicja, brawo Ksawery.

Opiekun- B. Kozłowska

Zmieniony: środa, 19 grudnia 2018 22:46