XVIII Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce - rocznik 2003-2005 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 marca 2019 22:54

     

13 marca w Hali „Lega” w Olecku, rozegrano XVIII Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców rocznik 2003- 2005. Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjalnych z całego powiatu. Podobnie jak w szkołach podstawowych, rozegrano konkurencje biegowe, skocznościowe i rzutowe. Niestety, choroby i wypadki losowe naszych uczniów osłabiły reprezentację szkoły, dlatego też nie powtórzyliśmy sukcesu z poprzedniego roku. Drużyna chłopców zajęła VI miejsce, a dziewczęta uplasowały się tuż za „pudłem” czyli na IV miejscu. Dziękujemy za trud i walkę do końca. Życzymy sukcesów w następnych zawodach.

Opiekun- B. Kozłowska