Mistrzowie Smaku z Dwójki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 05 kwietnia 2019 11:56

   

Dnia 4 kwietnia w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odbył się Konkurs „Czekolada na stołach Europy”. Swoje umiejętności kulinarne zaprezentowało kilkudziesięciu uczestników w dwóch kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe i gimnazja oraz ZSLiZ w Olecku.

W zmaganiach udział wzięły również uczennice naszej szkoły: Kinga Gutowska, Marlena Gorlewska i Ewelina Miłowicka (3a). Wśród wielu smakowitych, czekoladowych wypieków znalazły się również czekoladowe gofry naszych uczennic. Komisja Konkursowa nagrodziła uczestników i laureatów dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Uczennice naszej szkoły za swoją pracę otrzymały wyróżnienie oraz Puchar Mistrza Smaku za najsmaczniejszy deser.

Kindze, Marlenie i Ewelinie serdecznie gratulujemy J