Wolontariusze naszej szkoły w Wielkanocnej Zbiórce Żywności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 14 kwietnia 2019 21:22

W dniach 05 – 06.04.2019 roku wolontariusze naszej szkoły pod kierunkiem p. Małgorzaty Żabickiej-Bojar i p. Wojciecha Jeglińskiego aktywnie uczestniczyli w Wielkanocnej Zbiórce Żywności zorganizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności. Akcję w oleckich sklepach koordynowało Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” z Olecka. Zebrano 1266 kg produktów spożywczych, które w postaci paczek świątecznych trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta oraz do instytucji zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży.

Wolontariuszami akcji byli uczniowie klas:

7a - Kaja Zackiewicz, Natalia Czapkowska, Wiktoria Ulewicz

8a - Julia Sidorowicz                                                                                

3a – Gabriela Góralczyk, Patrycja Rzesiowska, Joanna Jankowska, Martyna Gorlewska, Ewelina Miłowicka, Gabriela Styczyńska, Karolona Bilwin, Aleksandra Nalewajko, Kinga Gutowska, Wiktoria Orchowska, Emilia Antonowicz, Piotr Złotnik

3b - Natalia Chołod, Weronika Iwanowska, Klaudia Omilian, Natalia Dzietczyk, Julia Danilewicz, Dawid Chmielewski, Szymon Sewastianowicz, Miłosz Gajewski

3c – Julia Gorlo, Oliwia Wądołowska, Nikola Dąbrowska, Zuzanna Dębska, Sebastian Kamiński

3d – Anna Kneć, Roksana Wróblewska, Melania Reszuta, Amelia Witusik, Natalia Piotrowska, Patrycja Sidorowicz, Dominik Zawistowski, Kornel Kozłowski, Adam Łowczyński, Karol Chmielewski, Michał Domolewski, Krystian Mazur, Tomasz Jakubiak, Michał Rytwiński, Adrian Bokunieiwcz

3e - Wiktoria Warejko Hubert Dzienisiewicz, Szymon Orchowski

         Wojciech Bojar, Prezes Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”, składa serdeczne podziękowania wolontariuszom i nauczycielom zaangażowanym w akcję.

Małgorzata Żabicka-Bojar

Wojciech Jegliński