Kolej na klocki i bliskie spotkanie z papugami klas 2b i 4a
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 maja 2019 19:15

6 maja o godzinie 9:00 wyruszyliśmy do Ełku. Podróż była krótka. W planie mieliśmy zajęcia w kloc karni, gdzie konstruowaliśmy roboty i budowaliśmy z klocków. Półtorej godziny minęło w okamgnieniu. Fantastycznie się bawiliśmy.

Kolejnym punktem była wizyta w papugarni. Tam mogliśmy karmić te piękne ptaki, które siadały nam na rękach. Papugi interesowały się nie tylko jedzeniem, ale także naszymi spinkami do włosów, naszywkami na ubraniach czy suwakami. Wszystko z zapałem skubały dziobami. Było to niezapomniane spotkanie. Polecamy.

Chociaż nasza wycieczka nie trwała długo, bawiliśmy się wszyscy wspaniale.

                                                                                                             E. Josiewicz