Mistrzostwa Województwa WM SZS w Mieszanych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 maja 2019 22:01

Kolejne występy sportowe naszych uczniów, tym razem w mieszanych biegach przełajowych, odbyły się 29 kwietnia 2019 r. na obiektach MOSiR w Olecku. W rywalizacji sportowej brali udział zawodnicy ze szkół w Olecku, Giżycka, Pisza i Wilkasach. Drużynę stanowiło 5 dziewcząt i 5 chłopców z danej szkoły. SP 2 reprezentowała kl. IV, V i VIII-III gimnazjalna. Trasa biegu wydłużała się w zależności od kategorii, tak więc kl. IV i V biegła ok. 650 m, natomiast kl. VII-III gim. dz. ok. 800 m, chł. ok. 1500 m. Klasyfikacja końcowa to IV miejsce klas IV i V, natomiast uczniowie starszych klas wywalczyli
III miejsce w województwie. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, doceniamy trud i wysiłek i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun – B. Kozłowska.

Kolejne występy sportowe naszych uczniów, tym razem w mieszanych biegach przełajowych, odbyły się 29 kwietnia 2019 r. na obiektach MOSiR w Olecku. W rywalizacji sportowej brali udział zawodnicy ze szkół w Olecku, Giżycka, Pisza i Wilkasach. Drużynę stanowiło 5 dziewcząt i 5 chłopców z danej szkoły. SP 2 reprezentowała kl. IV, V i VIII-III gimnazjalna. Trasa biegu wydłużała się w zależności od kategorii, tak więc kl. IV i V biegła ok. 650 m, natomiast kl. VII-III gim. dz. ok. 800 m, chł. ok. 1500 m. Klasyfikacja końcowa to IV miejsce klas IV i V, natomiast uczniowie starszych klas wywalczyli
III miejsce w województwie. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, doceniamy trud i wysiłek i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun – B. Kozłowska