Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS -u w Lekkiej Atletyce – klasy VI i młodsze. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 maja 2019 22:03

Ostatnim akcentem zmagań lekkoatletycznych roku szkolnego były zawody dla uczniów kl. VI i młodszych. Rozegrano biegi na 60m, 300m, 600m i 1000m. Dyscypliny techniczne to: skok w dal, wzwyż i rzut piłeczką palantową. Naszą szkołę reprezentowała klasa V, która nie ulękła szybszych i starszych kolegów w większości klas sportowych. Brawa za zaangażowanie i hart ducha. Gratulacje i życzenia sukcesów nie tylko w sporcie.

Opiekun – B. Kozłowska.

Ostatnim akcentem zmagań lekkoatletycznych roku szkolnego były zawody dla uczniów kl. VI i młodszych. Rozegrano biegi na 60m, 300m, 600m i 1000m. Dyscypliny techniczne to: skok w dal, wzwyż i rzut piłeczką palantową. Naszą szkołę reprezentowała klasa V, która nie ulękła szybszych i starszych kolegów w większości klas sportowych. Brawa za zaangażowanie i hart ducha. Gratulacje i życzenia sukcesów nie tylko w sporcie.

Opiekun – B. Kozłowska.