IV Powiatowy Konkurs Plastyczny – znamy wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 12 maja 2019 21:38

Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji w Olecku już po raz czwarty zorganizowało konkurs plastyczny pod tytułem „Wiem, jaki zawód będę wykonywać w przyszłości”. W konkursie wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły: Kinga Walentowicz (klasa 4a; „Policjantka”) i Sandra Syperowicz (4b; „Reporterka”), uczennice mogły liczyć na wsparcie i zaangażowanie pani Bogumiły Bajbak, która koordynowała szkolny etap konkursu.

Dnia 9 maja 2019 w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Olecku ogłoszone zostały wyniki konkursu. Uczennica naszej szkoły – Sandra Syperowicz została nagrodzona za zajęcie drugiego miejsca za swoją pracę. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie oraz drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w spełnianiu zawodowych marzeń!

Julia B. Wawrzyńczak - Sigiel