Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Czwórboju LA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 21 maja 2019 22:42

9 maj 2019 r., na stadionie MOSiR w Olecku, rozegrano Czwórbój LA. Możliwość startu w tych zawodach mieli uczniowie klas VI i młodszych, szkół podstawowych z całego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali ucz. klas V i IV. Drużyna liczyła 6 zawodniczek lub zawodników z danej szkoły, którzy mieli do przebiegnięcia 60 m, 600 dz. 1000 chł., skok w dal lub wzwyż i rzut piłeczką palantową. Nasi uczniowie, po raz kolejny stanęli do walki z kolegami z klas starszych i w większości sportowych. Hart ducha, wola walki i determinacja naszych „Milusińskich” pozwoliła na ukończenie wszystkich konkurencji i przyniosła III miejsce drużynie dziewcząt oraz IV miejsce chłopcom. Wielkie gratulacje za walkę i życzenia sukcesów w nauce i sporcie.

Opiekun- B. Kozłowska