VII Olecka Trzynastka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 21 maja 2019 22:45

W strugach deszczu, ale z uśmiechami na twarzy ruszyli w sobotę 18 maja 2019 roku miłośnicy biegu - VII Oleckiej Trzynastki wokół jeziora Oleckie Wielkie. Organizatorzy przewidzieli również biegi dla dzieci i młodzieży wprawdzie na krótszych dystansach, ale z nie mniejszą dawką wspaniałych emocji. Z naszej szkoły nie zabrakło śmiałków z klasy zerowej, pierwszej, drugiej i czwartej, aby zmierzyć się z tym wyzwaniem. Na I miejscu zakończył swój bieg na dystansie 400m Wiktor Czarniecki z klasy 2a, a na IV miejscu w kategorii na 800m uplasował się Dominik Witkowski z klasy 4b. Gratulujemy wszystkim sukcesu, odwagi i determinacji za sam start w ogólnopolskiej już imprezie, która promuje zdrowy sposób spędzania czasu wolnego i być może w niejednym serduchu zaszczepi przysłowiowego „bakcyla” do biegania.

                                                                                                              Alina Kalinowska