VI Mistrzostwa Powiatu w Wędkarstwie Spławikowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 21 maja 2019 22:57

      

W piątek, 17 maja nad rzeką „Lega”, w okolicy Targowicy Miejskiej w Olecku, odbyły się VI Mistrzostwa Powiatu w Wędkarstwie Spławikowym pod Honorowym patronatem Starosty Oleckiego. Nasza drużyna broniła tytułu mistrza

powiatu sprzed roku. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych powiatu oleckiego. Po uroczystym otwarciu zawodów, przystąpiliśmy do rywalizacji sportowej. 1 etap – losowanie stanowisk (stref) do połowu ryb, 2 etap – łowienie ryb, 3 etap – ważenie. Nasza drużyna obroniła tytuł mistrza powiatu, zajmując I miejsce drużynowo. Dodatkowo Marcin Guzewicz z klasy VIIIa, w klasyfikacji indywidualnej zajął II miejsce, przegrywając ze zwycięzcą o niespełna 20 gram złowionej ryby. Po uroczystym zakończeniu i wręczeniu nagród i dyplomów, przyszedł czas na spotkanie przy grillu. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!

. Opiekun- Tomasz Borowski

 

Zmieniony: wtorek, 21 maja 2019 23:00