II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu SZS w Piłce Siatkowej Plażowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 29 maja 2019 23:06

   

W czwartek, 23 maja na obiektach MOSiR w Olecku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w Piłce Siatkowej Plażowej.

Do rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny dziewcząt i 5 drużyn chłopców. Grano systemem „każdy z każdym”, a więc do rozegrania było ogólnie aż 16 spotkań! Początek zawodów odbywał się przy pięknej pogodzie, potem niestety było coraz gorzej, z ulewą i przerwaniem zawodów włącznie. Drużyna dziewcząt w składzie: Ewelina Miłowicka-3a, Natalia Chołod-3b i Joanna Jankowska-3a, wywalczyły w dobrym stylu II miejsce w powiecie, wygrywając 2 spotkania z SP1 Olecko i SP Babki Oleckie. Cieszy fakt, że dziewczęta wygrały z zawodniczkami z klas sportowych.
Zespół chłopców w składzie: Aleksander Marchewka-3c, Michał Chodkiewicz-3c i Olaf Marcinkiewicz-3c, rozgrywał bardzo trudne spotkania z kolegami z klas sportowych i trenujących na co dzień w klubach siatkarskich. Dzielnie walczyli, godnie reprezentując szkołę. Ostatni 4 mecz został jednak przerwany ze względu na fatalne warunki pogodowe. Prowadziliśmy w nim 1 : 0, jednak bezpieczeństwo zawodników było najważniejsze, dlatego zawody zostały przerwane.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w tej pięknej dyscyplinie jaką jest piłka siatkowa.

.

Opiekun- Tomasz Borowski