Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej WM SZS w Szkolnej Lidze LA Dziewcząt i Chłopców. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 czerwca 2019 23:01

30 maja na stadionie MOS i R w Olecku rozegrano zawody wojewódzkie w Szkolnej Lidze LA. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy klas gimnazjalnych. Drużyna miała wystartować w blokach biegów krótkich, biegów średnich, w rzutach i skokach. Pomimo braku klas sportowych, nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie w poszczególnych konkurencjach ( I msc. na 300 m, II msc. na 600 m, III msc. w skoku w dal i biegu na 1000 m). Klasyfikacja końcowa obejmowała wyniki całej drużyny. Tak więc nie znaleźliśmy się w gronie zwycięzców. Mimo tego nie zatracamy duch walki i czekamy na nowy rok szkolny i nowe wyzwania sportowe. Brawo chłopaki, brawo drużyno.

Opiekun- B. Kozłowska