Głosuj na Mazury! PDF Drukuj Email
niedziela, 18 września 2011 22:37

fot. E. Tokajuk

ŚWIATOWY SZKOLNY DZIEŃ GŁOSOWANIA
NA POLSKIEGO KANDYDATA W KONKURSIE NEW7 WONDERS
W GIMNAZJUM NR 2 W OLECKU


Dnia  15  września 2011 r. uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły włączyli się w akcję wspierania Mazur w konkursie New7Wonders na Nowe 7 Cudów Natury. Akcja została wcześniej nagłośniona poprzez wywieszenie plakatów i ogłoszeń dotyczących zasad i sposobów głosowania.

Na każdej przerwie uczniowie w czerwonych czapeczkach z napisem "Mazury Cud Natury", z wykorzystaniem trąbek oznajmiali, że już jest czas oddawania głosów na Mazury. W tym dniu dla głosujących udostępniona była pracownia komputerowa, w której osoby oddawały swój głos pod opieką animatorów przedsięwzięcia.

Akcja głosowania cieszyła sie w naszej szkole dużym zainteresowaniem.

 

Eligia Tokajuk

Danuta Krupińska

Wiesław Bukpaś

Zmieniony: środa, 21 września 2011 15:51