Tydzień Edukacji Globalnej – „Azerbejdżan i Rwanda” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 listopada 2019 22:36

W ramach obchodzonego Tygodnia Edukacji Globalnej uczeń klasy 5a Alan Żelaźnicki wraz z nauczycielem geografii Wojciechem Jeglińskim, wzięli udział w seminarium z oleckim podróżnikiem p. Andrzejem Malinowskim, który pracuje jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Judzikach. Spotkanie odbyło się w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Olecku. Wysłuchaliśmy bardzo ciekawej opowieści o historii, środowisku przyrodniczo-geograficznym i życiu codziennym w Azerbejdżanie i Rwandzie. Spotkanie było wzbogacone pokazem zdjęć, wystawą pamiątek z podróży oraz degustacją pysznych azerskich i rwandyjskich potraw. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenie i miły prezent w postaci chałwy i banana. Warto poznawać świat J

Wojciech Jegliński