III Zamkowe Biegi z Klio PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2011 09:30

 

fot. P. Góryński

 

Udany debiut naszej ekipy w Klio


W czwartek 29 września uczniowie naszej szkoły - Kamil Łapszys, Hubert Dłużniewski, Kacper Grzymkowski i Paweł Góryński kl. IIIa - uczestniczyli w "III Zamkowych Biegach z Klio". Biegi zostały zorganizowane przez Zespół Szkół Technicznych w Olecku oraz Oleckie Stowarzyszenie Aktywnych "Zamek" w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Warmii i Mazurach. Pomimo, że nasza szkoła wzięła udział w biegach po raz pierwszy, udało się nam zdobyć 3 miejsce. Mówi Kamil Łapszys: „Jesteśmy zadowoleni z naszego debiutu i osiągniętego wyniku. Miło spędziliśmy dzień. Interesujące były zadania wykonywane w  mieście. Takie zawody to dobra zabawa. Za rok kibicujemy naszym następcom.” Opiekę nad zawodnikami sprawował pan Adam Wyszyński, nauczyciel wychowania fizycznego.

Paweł Góryński, III A

 

Zmieniony: poniedziałek, 03 października 2011 20:50