POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 marca 2018 00:00

21 marca 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne. Wzięli w nich udział uczniowie klas III gimnazjalnych wraz z opiekunami. Zapoznani zostali z ofertą

oleckich szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/ 2019.

Swoje propozycje przedstawiły następujące szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku, Zespół Szkół Technicznych w Olecku i Zespół Szkół STO. Dostępne były informacje, notatki, prezentacje, udostępnione zwiedzanie pracowni przedmiotowych liceum. Uczestnictwo w Targach ułatwi gimnazjalistom wybór szkoły do dalszej ścieżki edukacyjnej.

Barbara Taraszkiewicz

Zmieniony: środa, 16 maja 2018 12:05