Reprezentacja Dwójki na Biegach KLIO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 30 września 2019 17:26

Dnia 26 września 2019 roku reprezentacja szkoły w składzie Kaja Zackiewicz, Maja Jeżewska, Wiktoria Ulewicz, Natalia Czapkowska, pod opieką Pani Małgorzaty Żabickiej-Bojar i Pana Wojciecha Jeglińskiego uczestniczyła w XI Zamkowych Biegach z Klio zorganizowanych przez Oleckie Stowarzyszenie Aktywnych „Zamek” działające przy Zespole Szkół Technicznych w Olecku.

Zawody zostały przeprowadzone w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Zmagania konkursowe obejmowały sprawdzenie wiedzy historycznej, regionalnej, umiejętności sportowych, kulinarnych, fryzjerskich czy logicznego myślenia.

Udział w Biegach Klio dostarczył wiele radości i satysfakcji J

Wojciech Jegliński