Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 21:18

Dnia 11 października 2019r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się, zgodnie z obowiązującym ceremoniałem, od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu

państwowego i hymnu szkoły. Następnie prowadzący oddali głos Pani Dyrektor Barbarze Taraszkiewicz, która powitała serdecznie wszystkich zebranych na sali gimnastycznej, złożyła gorące życzenia oraz wręczyła pracownikom Nagrody Dyrektora. Nastąpiło wyprowadzenie sztandaru szkoły, a zebrani zostali zaproszeni na część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 5a i 5b pod kierunkiem wychowawczyń Pani Diany Zawistowskiej i Pani Aliny Kalinowskiej. Uczniowie słowem i piosenką, a także tańcem podziękowali swoim nauczycielom za codzienny trud ich pracy, za poświęcenie i troskę o dobro wychowanków, oraz pracownikom szkoły za ich oddanie i ciężką pracę. Uroczystość zakończyła się odśpiewaniem przez wszystkich uczniów hucznego „Sto lat” i gromkimi brawami. Następnie wszyscy w doskonałych nastrojach udawali się do sal lekcyjnych.

Zmieniony: czwartek, 17 października 2019 21:21