XXVIII Oleckie, Otwarte Biegi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Nauczyciel   
poniedziałek, 21 października 2019 17:42

W sobotę 19.10.2019r. na Stadionie Miejskim w Olecku odbyły się XXVIII OLECKIE, OTWARTE BIEGI  DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. O godzinie 10.00 nastąpił wymarsz uczestników biegów na czele z panem Burmistrzem Olecka i Dyrektorem MOSiR w Olecku pod trybunę główną. Następnie młodzi sportowcy dokonali wciągnięcia flagi Olimpijskiej na maszt, a Eliza Gudalewska z klasy 6b odczytała apel olimpijski. Znicz olimpijski zapalił Wiktor Czarniecki z klasy 3a.
Uroczystego otwarcia zawodów dokonał 
Burmistrz Olecka pan Karol Sobczak, który przypomniał o znaczeniu ruchu dla zdrowia młodego człowieka i życzył wszystkim uczestnikom zawodów sukcesów sportowych.

Rozpoczęły się zawody. Nasi młodzi sportowcy pod opieką nauczycieli wf – pani Beaty Kozłowskiej, pani Aliny Kalinowskiej i pana Tomasza Borowskiego rozpoczęli zmagania sportowe.  Pierwsze na starcie zameldowały się dziewczynki i chłopcy z klas I-II – dystans 300m – Maja Piszczek (1a), Helena Głuchowska (1a), Ala Jeżewska (1b), Fabian Borowski (1b), Aleksander Lachowicz (1a), Aleksander Szałkowski (1a), Aleksander Ferenc (1a), Maciek Sosnowski (1a) i Ksawery Zabłocki (2a). Następny dystans to 400m – Wiktor Czarniecki (3a), Kacper Kuźmiński (3a), Bartek Sosnowski (3a), Maja Szymanowska (5a), Natalia Szymanowska (5a), Wojtek Szałkowski (5b). Dystans 600m – Oliwia Szczerbińska (6b). Wszystkim młodym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Tomasz Borowski

Zmieniony: środa, 23 października 2019 11:44