MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 października 2019 11:45

22 października 2019r. w SP 4, w Olecku, na osiedlu Siejnik, odbyły się rozgrywki na szczeblu powiatu, w  drużynowym tenisie stołowym. Były to zawody zarówno w kategorii Igrzysk Młodzieży jaki Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas – VIa i VIb – dzieci i młodzież z klas VIIa i VIIIa.
W kategorii Dzieci i Młodzieży do zmagań sportowych stawili się zawodnicy ze SP1, SP2 i gospodarze - SP4. Rozegrano pojedynki singlowe i w debla. Na szczególną uwagę zasługują – Oliwia Szczerbińska (6b) – pewnie wygrała swój pojedynek singlowy, a także Izabela Giczewska (6b), Martyna Dwojakowska (7a) i Piotr Bielenica (8a), którzy stoczyli bardzo zacięte pojedynki singlowe. Ostatecznie zajęliśmy w obu kategoriach IIIm.  Wszystkim zawodnikom serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie szkoły.

Tomasz Borowski