MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 listopada 2019 23:09

6 listopada 2019r. w hali ZSLiZ w Olecku odbyły się rozgrywki na szczeblu powiatu, w halowej piłce nożnej dziewcząt. Były to zawody w kategorii Igrzysk Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas – VIIa, VIb i VIa, a więc młodsze niż przeciwniczki z innych szkół. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta rozegrały 3 trudne spotkania. Na szczególną uwagę zasługują – Nikola Muskała (6b) – pewna grała w ataku (chyba najpiękniejsza bramka turnieju w samo „okienko”), a także Martyna Dwojakowska (7a) – obrona, pomoc, Zuzanna Jurewicz (7a) – pewne interwencje w bramce, Weronika Weisbrod (6a) – bramkarka, a także inne zawodniczki, które dawały z siebie wszystko, tj. Ramona Kozicka (7a), Gabriela Jasińska (7a), Julia Bogdan (7a), Magdalena Radaszkiewicz (6b), Amelia Brogowska (6b) i Izabela Giczewska (6b). Ostatecznie zajęliśmy IVm. 

Wszystkim zawodniczkom serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie szkoły.

Tomasz Borowski